O nas

Udostępnianie muzyki

 

O NAS

 „Znając problemy, z którymi borykają się młodzi artyści marzący by zaistnieć na scenie muzycznej pojawił się pomysł, który na zawsze zmieni podejście do branży w Polsce. Burzymy problemy wynikające z braku specjalistycznej wiedzy czy znajomości, które zawsze były kluczowe by wejść w środowisko.
Od dziś to się zmieni z Tylko Polską Muzyką.”

 

Damian Jacukowicz
Prezes Zarządu & Pomysłodawca

 

P O Z N A J   N A S Z Y C H   E K S P E R T Ó W

Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim
doświadczeniem na rynku muzycznym w Polsce.

 

S Ą    Z    N A M I

Manager muzyczny

Damian Jacukowicz

ZAŁOŻYCIEL

Menadżer czołowych polskich artystów z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku muzycznym. Jego podopiecznymi są Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska i Karolina Artymowicz. Producent wielu wydarzeń kulturalnych takich jak trasa Edyty Górniak Love2Love.

Marketing muzyczny

Inga Plewicka

DYREKTOR PROJEKTU

Marketing manager, pracowała przy lokalnej promocji takich artystów jak Metallica, U2, The Beatles, Shawn Mendes, Halsey czy DJ Snake.

 

 

 

 

Prawa autorskie

Janusz Jakubowski

PRAWO

Radca prawny oraz partner w kancelarii Jakubowski i Pluta, należący do Consilium Luris, Europejskiego Zgromadzenia Interesów Gospodarczych oraz Isuful European Legal Network. Wiceprzewodniczący Sądu w ZPAVie.

Producent muzyczny, master mix

Jarosław Baran

PRODUCENT

Realizator nagrań, miksu i masteringu. Na swoim koncie ma dwie diamentowe płyty. Pracował m.in. przy płytach Fear Factory, Paradise Lost, Mindfield, Thy Disease, B. E. T. H., Virgin Snatch, Cemetery of Scream.

radio

Kuba Ambrożewski

EKSPERT

Szef radia internetowego Open FM. Dziennikarz i krytyk muzyczny. W przeszłości redaktor naczelny serwisu Screenagers.pl i redaktor prowadzący miesięcznika „PULP”. Współpracował m.in. z Radiem Kampus, „Machiną” i Programem III Polskiego Radia.