Partnerzy

Rynek muzyczny

Radio internetowe Open FM Wp.pl

OPEN FM

Największa aplikacja radiowa w Polsce. Zawiera unikatowe grupy kanałów dla różnych gatunków muzycznych, nastrojów oraz sezonów. Open FM jest też numerem 1 wśród aplikacji muzycznych w kraju.

LINK
Booking koncertow

ARTBOOK

Informator Artystyczny stanowi kompleksowe kompendium wiedzy stworzone z myślą o organizatorach wszelkiego rodzaju imprez, eventów. Stanowi narzędzie umożliwiające nawiązanie współpracy pomiędzy organizatorami a wykonawcami.

LINK
trasy koncertowe

DJAK

Profesjonalna technika estradowa:
Firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie planowania, projektowania, obslugi wszelakich imprez artystycznych. Dostarcza oświetlenie, nagłosnienie, multimedia, konstrukcje estradowe. Obsługuje wiele tras koncertowych, wydarzeń masowych i telewizyjnych m.in. Polsat Boxing Night, gale KSW, FEN, TYMEX i szereg innych wydarzeń sportowych i kulturalnych

LINK
Wytwórnia muzyczna

WARNER MUSIC POLAND

Wytwórnia Warner Music Poland to część wielkiej rodziny pod wspólną nazwą Warner Music Group, jednego z trzech największych graczy w biznesie muzycznym. W Polsce funkcjonuje od lat 90. XX wieku, po przejęciu działającej od 1983 roku firmy fonograficznej z udziałem kapitału zagranicznego – Polton.

LINK
Dotpay

DOTPAY

Dotpay jest spółką z portfela MCI EuroVentures, dynamicznie rozwijającego się agenta rozliczeniowego, specjalizującego się w płatnościach dla sektora e-Commerce na rynku polskim i międzynarodowym.

LINK